Opinie Kogis: dlaczego jesteśmy pierwszym wyborem rodziców? Najważniejsze powody

Opinie o kogis

Decydujący głos zawsze należy do rodziców, bo w końcu to oni finansują wypoczynek i chcą mieć pewność, że ich pociecha nie tylko będzie się świetnie bawić, ale także będzie w 100% bezpieczna i objęta profesjonalną opieką. Nieprzypadkowo większość pozytywnych opinii o Kogis pochodzi właśnie od rodziców, którzy cenią nas za kilka najważniejszych dla nich rzeczy. Jakich? To już sprawdzamy w naszym artykule. Warto przeczytać, aby przekonać się, że znakomite opinie o Kogis nie wzięły się znikąd.

Bezpieczeństwo uczestników jest zawsze na pierwszym miejscu

A dla rodziców nie ma nic ważniejszego niż zdrowie ich dzieci. Dlatego zdecydowana większość osób szukających wypoczynku dla swojej pociechy zawsze wnikliwie sprawdza, czy dany organizator może zapewnić uczestnikom maksymalny poziom bezpieczeństwa. Co o tym świadczy? Chociażby zatrudnianie wykwalifikowanej, doświadczonej kadry, stan ośrodka wypoczynkowego (musi spełniać podstawowe kryteria w zakresie bezpieczeństwa), jak również fakt objęcia wszystkich uczestników ubezpieczeniem. Wszystkie te warunki oczywiście spełnia Kogis, co jest jednym z najważniejszych powodów, dla których cieszymy się tak dobrą opinią wśród rodziców.

Bardzo duży wybór imprez tematycznych

Bezpieczeństwo bezpieczeństwem, ale rodzice chcą mieć także pewność, że ich pociechy nie będą się w trakcie wakacji nudzić. Nie ma przecież nic gorszego niż sytuacja, gdy dziecko wraca po koloniach czy obozie do domu i kategorycznie oświadcza, że już nigdy więcej nigdzie nie jedzie. W Kogis dokładnie wiemy, jak do tego nie dopuścić. Przede wszystkim postawiliśmy na bardzo szeroki wybór imprez tematycznych, dzięki czemu nie wyobrażamy sobie, aby ktokolwiek nie był w stanie znaleźć wyjazdu idealnie odpowiadającego oczekiwaniom dziecka i wpisującego się w jego zainteresowania.

Akcent na spędzanie czasu na świeżym powietrzu i aktywnie

To również ważna kwestia dla rodziców, którzy przecież nie chcą, aby dziecko spędziło cały wyjazd wpatrzone w ekran smartfona. Programy naszych kolonii i obozów zawsze układamy w taki sposób, aby zapewnić uczestnikom maksimum ruchu i korzystania z pięknych okoliczności przyrody. Do niczego nie zmuszamy, ale zachęcamy dzieci i młodzież do aktywności, pokazując im świetne sposoby na spędzanie wakacyjnego czasu z dala od elektronicznych gadżetów.

Dobre opinie o Kogis to także zasługa naszej kadry

Zatrudniamy bardzo dobrych opiekunów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, charakteryzują się empatią, cierpliwością (nawet anielską) oraz mają milion pomysłów na minutę. Przebywanie w ich towarzystwie to czysta przyjemność, co również przekłada się na świetne humory uczestników naszych obozów i kolonii. Jesteśmy dumni, że możemy pracować z tak zaangażowanymi i pozytywnymi ludźmi, a rodzice także to doceniają.

Jesteśmy profesjonalnym organizatorem wyjazdów

Świadczy o tym już sam fakt, iż nasza firma jest wpisana do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego pod numerem 1319. Dodatkowo posiadamy Certyfikat Gwarancji Ubezpieczeniowej Turystycznej renomowanej firmy Signal Iduna, który obejmuje zarówno terytorium Polski, jak i inne kraje, w których organizujemy wyjazdy dla dzieci i młodzieży.

Szybki i wygodny zakup wakacji dla dziecka

To również nie jest bez znaczenia, zwłaszcza w tak szybkich czasach, kiedy rodzicom zwyczajnie brakuje energii, by wertować oferty różnych organizatorów i wyszukiwać wyjazdy na dziesiątkach stron internetowych. Stworzyliśmy platformę Kogis, by znacznie ułatwić ten proces. Teraz w jednym miejscu można się zapoznać z przebogatą ofertą wyjazdów dla dzieci i młodzieży oraz zarezerwować pobyt dla swojej pociechy całkowicie online. Ten temat również przewija się w opiniach o Kogis, co potwierdza, że rodzice naprawdę potrzebowali takiego rozwiązania.